Запис на тест-драйв

  На українському ринку представлений величезний вибір тракторів та міні-тракторів з кабінами і без них, з різною потужністю і набором характеристик. Однак, зробити правильний вибір іноді непросто. В одних випадках не підходить ціна, в інших - можливості машини. У нашому інтернет-магазині представлені трактори та міні-трактори DW. Машини виробника повністю руйнують стереотипи про китайську техніку. З'явившись на ринку України, техніка DW завоювала величезну популярність серед фермерів і городників. Машини китайського бренду мають значний набір можливостей, довго служать, витримують будь-які випробування негодою і ґрунтовими дорогами та недорогі в обслуговуванні. Ціна тракторів і міні-тракторів DW - важливий аргумент для українських фермерів. Коштують машини в рази дешевше схожих за характеристиками моделей більш відомих брендів. Що ж стосується пошуку запчастин і витратних матеріалів, то з цим і зовсім не виникне проблем.

  Ми пропонуємо не тільки трактори і міні-трактори DW, але і нову послугу на українському ринку - тест-драйв. Чому варто замовити тест-драйв тракторів DW? Серед основних аргументів:
  • випробування можливостей техніки - пропонуємо покататися на машині, оцінити її маневреність в умовах бездоріжжя;
  • повна консультація. Якщо раніше у вас не було трактора, то менеджер надасть максимум інформації про розташування та особливості роботи всіх вузлів;
  • можливість оцінити якість збірки, комфорт машини, її ергономіку.


  У нас ви можете випробувати будь-яку з моделей тракторів DW, представлених в інтернет-магазині, в реальних умовах.

  Запрошуємо на тест-драйв тракторів і міні-тракторів DW! Для запису зателефонуйте менеджеру. У нашому офісі ви можете оформити замовлення на техніку. Ми пропонуємо безкоштовну доставку по всій Україні, складання і обкатку. Приймаємо оплату готівковим і безготівковим розрахунком. Також у нас ви можете купити трактор DW в кредит на вигідних умовах.